Ulubione i docenione
Logotype Desktop Version
Background Desktop Version
Decorative Image DesktopDecoratiion Icon

To nie komunał, że najlepszy jest Trybunał! Nasze piwo warzymy z myślą o Tobie, ale cieszy nas, gdy docenia go też dostojne jury. Trybunał wiele razy został uznany za piwo na medal i może pochwalić się wieloma nagrodami.

Badge Icon Desktop
2023
Brązowy medal
World Beer Awards
Trybunał Pils znowu nagrodzony! Tym razem nasze Ulubione triumfowało na prestiżowym międzynarodowym konkursie piwnym - World Beer Awards. Jury nie mogło przejść obojętnie obok Trybunału, a smak oraz aromat Pilsa zapewniły mu brązowy medal w kategorii World’s Best International Lager. Ulubione i docenione nie tylko w regionie, ot co!
2022
Złoty medal
The European Beer Challenge
Ulubione w regionie, doceniane w Europie: Jasne Pełne o klasycznym smaku zostało nagrodzone złotym medalem w prestiżowym European Beer Challenge 2022 w Londynie. Werdykt koneserów piwa i kupców największych sieci sprzedaży jest jasny... Jasne, że Trybunał!
2021
Podwójny złoty medal
Double Gold w kategorii „Bohemian Pilsner” dla Trybunału Export to wielki zaszczyt ze względu na bardzo wymagające jury konkursu. Zasiadają w nim nie tylko najwyższej klasy zawodowi kiperzy, lecz także kupcy. Sprawdź, czy mają rację!
2020
Złoty medal
The European Beer Star
Porter Bałtycki triumfował w 17. edycji jednego z najważniejszych konkursów piwnych na świecie. Tak doskonały smak to klasa sama w sobie, co doceniło konkursowe jury, przyznając Trybunałowi tytuł europejskiej gwiazdy wśród piw kategorii „Porter Bałtycki”. A Ty ile przyznasz mu gwiazdek?
2020
Srebrny medal
London Beer Competition
Piwo Trybunał Export zdobyło srebrny medal w kategorii „Czech Lager”. Srebro cieszy, ale jeszcze bardziej cieszy fakt, że Trybunał uzyskał najwięcej punktów za jakość. Wierzymy, że też docenisz ten wynik i wszystko, co za nim stoi.
2020
3 × brązowy medal
Naszymi brązowymi medalistami 2020 roku są również Trybunał Pils, Trybunał Porter Bałtycki oraz Trybunał Ciemne. W londyńskim konkursie Trybunał zdobył najwięcej medali wśród wszystkich polskich browarów. Ulubione w regionie? O, nie tylko!
2019
I miejsce w Konsumenckim Konkursie Piw
Chmielaki Krasnostawskie
Trybunał Pils w kategorii „Piwa jasne w stylu European Lager” otrzymał pierwsze miejsce podczas Chmielaków Krasnostawskich, największego konkursu konsumenckiego i zarazem najstarszego festiwalu piwnego w Polsce. Pokonał ponad 60 browarów z kraju i zagranicy. Chluba regionu!
2014
Złoty medal
Brussels Beer Challenge
Trybunał Export otrzymał złoty medal w międzynarodowym konkursie Brussels Beer Challenge 2014 w kategorii „Bohemian Style Pilsner”. Pokonał 730 produktów z 25 krajów. To pierwsze polskie piwo, któremu się to udało. Warto postawić na zwycięzcę, stawiając go za wzór i... przed sobą na stole.